След грандиозен световен успех спектакълът „Един кон влязъл в бар“ гостува в София на 25 и 26 март.
Последните две представления в оригинален състав на постапокалиптичния спектакъл „Пласт-тония“ ще бъдат на 12 февруари и 5 март в РЦСИ „Топлоцентрала“.